sejfik

Kup reklamę

Doładowania telefonu oraz karty podarunkowe i przedpłacone

Automatyczna sprzedaż kodów doładowywujących do wszystkich wiodących sieci komórkowych w Polsce oraz najpopularniejszych kard przepłaconych takich jak PaySafeCard czy Allegro. Kod otrzymasz automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty - zostanie wysłany e-mailem na podany adres. Możesz otrzymać także pełną fakturę VAT (23%) na doładowanie (nie dotyczy kart podarunkowych).

Kontakt międzyludzki

Jesteśmy świadomi jak w tych trudnych dla nas czasach znaczenie ma kontakt międzyludzki, empatia i wzajemna pomoc. Dzięki nowoczesnym technologiom jak telefonia czy internet mobilny możemy to robić w bezpieczny sposób. Do odwołania w sejfik.com obowiązuje rabat na wszystkie doładowania wynoszący 2% dla doładowań o nominale 100zł i wyższych oraz 1% dla pozostałych. Pamiętaj, że nasz serwis to prawdopodobnie jedyny sklep, w którym skorzystasz z tak elastycznych form płatności jak PayPal czy BitCoin dzięki czemu doładujesz telefon z dowolnego miejsca na świecie. W przeciwieństwie do tradycyjnych form doładowania u nas otrzymujesz kod, którym możesz się podzielić z bliskimi.

Zasady - jak to działa?

Wybierz w pierwszym kroku sieć i nominał kodu. W drugim kroku otrzymasz informacje czy aktualnie posiadamy taki kod.
Jeżeli wszystko się zgadza przejdź do kroku płatności. Po opłaceniu, gdy tylko system otrzyma informacje o wpłacie, wyślemy na podany adres e-mail kod i pozostałe informacje. Zamówienie doładowania nie wymaga konta* w sejfik.com. Jeżeli chcesz zamówić więcej doładowań należy złożyć osobne zamówienia.

Płatność & ceny

Doładowania mogą być opłacone za pomocą przelewu z dowolnego banku, PayPal*, Kartą*, BLIK oraz walutą BitCoin. Szybkie przelewy obsługuje system DotPay dzięki czemu kod możesz otrzymać nawet w minutę**! Cena brutto doładowania to cena nominału (jedynie dla doładowań o najniższym nominale 5zł doliczamy do ceny 25gr) natomiast cena innych kodów jest zależna od nominału i firmy.

Złóż zamówienie

Akceptuje: Regulamin świadczenia usługiCzy wiesz, że...?
ukryj podpowiedź

Rejestrując się w sejfik możesz zgarniać dodatkowy bonus za każde Twoje zamówienia oraz Twoich znajomych? Dołącz do nas i sprawdź program partnerski doładowań.


* Opłacenie doładowania za pomocą systemu PayPal dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz wiąże się z dodatkową prowizją oraz ograniczeniami dla nowych klientów. Płatność PayPal musi zostać dokonana z adresu zbieżnego z podanym w profilu/przy zamówieniu. Pamiętaj aby zalogować się przed przejściem do kroku płatności.

** Minuta oczekiwania dla banków obsługujących całodobowe księgowanie. W innych przypadkach czas zaksięgowania jest zależny od sesji Twojego banku. Nie dotyczy płatności PayPal, które wymagają manualnej weryfikacji (do 24h), a same kody są udostępniane w historii zamówień.

  • Masz swoją stronę www, chciałbyś oferować doładowania jako nagrody lub je sprzedawać? Zapraszamy do współpracy - oferujemy hurtową i w pełni zautomatyzowaną sprzedaż doładowań poprzez REST API.