sejfik

Kup reklamę

Kalkulator ceny płatnych zadań/leadów

Płatne zadania/zapisy to usługa, w której oferowany jest gwarantowany efekt na określoną akcje, którą może być wejście na stronę i kliknięcie w jakiś odnośnik, ale także skomplikowane zadanie składające się z wielu kroków takie jak rejestracja w serwisie. Nie ma żadnych granic w zadaniach, lecz każde musi zostać zweryfikowane przed umieszczeniem na stronie. Również w kwestii premii dla użytkownika nie ma żadnych ograniczeń - reklamodawca ma swobodę w ustalaniu kwoty wynagrodzenia, lecz zalecamy, aby premie były nie mniejsze niż przykładowe stawki.

Aby poznać cenę usługi skorzystaj z poniższego kalkulatora. Prowizja za jeden lead (różnica między premią dla użytkownika, a ceną jednostkową) maleje wraz ze wzrostem kwoty zamówienia. Użyj suwaka aby ustalić liczby/kwoty lub wpisz liczby ręcznie.

Parametry kampanii

leadów
10 5000
groszy
1 10 - 20 Bardzo łatwe zadanie, które zajmuje mniej niż minutę. Np. kliknięcie w link, zostawienie krótkiego wpisu na stronie, oddanie głosu w sondzie/konkursie, polubienie profilu FaceBook.
2 25 - 50 Łatwe zadanie. Np. rejestracja bez potwierdzenia e-mail, dłuższy komentarz na stronie, głos w ankiecie wymagający potwierdzenia, kilka kliknięć czy innych działań na stronie.
3 55 - 100 Normalne. Np. rejestracja z potwierdzeniem i dodatkowym, łatwym wymogiem (np. uzbieranie X punktów), wypełnienie ankiety, dodanie kilku wpisów na forum, testowanie aplikacji.
4 105 - 200 Trudne. Np. rejestracja z dużą ilością danych, zapis w programie partnerskim lub get-paid (z własnymi warunkami), długa ankieta, testowanie aplikacji (także mobilnych, komputerowych), instalacja programu, artykuł na blogu.
5 205 - 999 Zadania inne, niestandardowe o dużym poziomie skomplikowania lub wymagające wkładu pieniężnego (minimalna stawka musi byc większa lub równa kwocie bonusu). Rejestracja w programach partnerskich, produkty bankowe, systemy branżowe, zadania, których realizacja zajmuje kilka dni.
Nie akceptujemy zadań związanych z rejestracją w serwisach o wątpliwej uczciwości np. piramidy finansowe, subskrypcje SMS, listy spamowe, "fake" serwisy, scamy, strony oparte o kruczki w umowie.

Podsumowanie kalkulacji

Cena konfiguracji:
- zł
Cena jednostkowa:
- gr
Premia użytkownika:
- gr

Formularz  • Minimalna wartość zamówienia to 20zł.
  • Wysłanie formularza nie jest jeszcze dokonaniem zamówienia, a zapytaniem ofertowym.
    Do 48h wyślemy odpowiedź wraz z instrukcją płatności lub ewentualnymi sugestiami w przypadku braku akceptacji.
  • W celu przyspieszenia realizacji zalecamy zasilić SubKonto. Jeżeli na koncie występuje wystarczające saldo automatycznie uznajemy chęć płatności środkami z niego. W przypadku chęci skorzystania z innej formy proszę umieścić taką informacje w uwagach.