sejfik

Twój koszyk jest pusty. Przejdź do oferty.

Powrót do konta

Kreator reklamy

Gwarantowane pobrania

ukryj opis reklamypokaż opis

PTD to innowacyjna forma reklamy. Polega na umieszczeniu oferty pobrania pliku, które jest premiowane. Oprócz możliwości zastosowania niecodziennych form reklamy w internecie (prezentacje multimedialne, aplikacje, paczki plików) do dyspozycji oddana jest również możliwość dodania dowolnego linku, w tym linku partnerskiego programu uploadingowego. Pobranie potwierdzane jest za pomocą dowolnego kodu. Link może prowadzić prosto do pliku lub do strony na której znajduje się link do pobrania.

Kod powinien znajdować się w pliku txt o nazwie kod. Inne formy kodu muszą być uzasadnione i nie mogą sprawiać trudności w ich odczycie np. poprzez nietypowe rozszerzenie. Zabronione jest umieszczane w paczkach plików wykonywalnych (exe) bez otrzymania wcześniejszej zgody! Pobranie pliku nie może być uwarunkowane żadnymi złożonymi akcjami, a zwłaszcza nie może wymagać dokonania zapłaty.

pobrań

Dodatkowe atrybuty

1 250
MB
Cena kampanii:
2.50 zł*

Dodatkowe szczegóły

ukryjpokaż
Cena jednostkowa:
2.50 gr
Premia użytkownika:
1.3 gr
Koszt płatności SMSem:
5 zł + VAT
Konfiguracja:

Proponowane konfiguracje

Możesz także wybrać z kilku najpopularniejszych konfiguracji, kliknij link aby wczytać:


* Ceny podane na stronie to ceny brutto zawierające podatek VAT (23%).
Koszt bazowy podany dla tradycyjnej płatności przelewem, w przypadku niektórych form płatności mogą wystąpić dodatkowe prowizje.