Co to jest PTPPTP - Ograniczenia

Przypominamy, że linki PTC premiowane kwotą 1 pkt służą wyłącznie do reklamowania linków PaidToPromote.
Jeżeli nie wiesz co to link PTP to Twój link na pewno nie jest linkiem PTP i nie może znaleźć się w sekcji klików 1 pkt.
Do promocji dowolnych stron www użyj jakiejkolwiek, innej reklamy bez adnotacji "Tylko do PTP" (adnotację tę posiada tylko jedna reklama tak więc wybór wciąż jest szeroki).

Linki PTP to specjalne, unikalne linki, które otrzymujemy w programach z opcją zarabiania poprzez płatne promowanie strony.
Przykłady:
http://nazwa_programu.pl/pages/ptp.php?refid=LOGIN
http://nazwa_programu.pl/promo.php?refid=ID
.
Linku PTP nie należy mylić z reflinkiem służącym pozyskiwaniu partnerów (poleconych) nawet jeśli za promowanie reflinka otrzymuje się wynagrodzenie.
Link PTP z definicji nie prowadzi do strony programu ale zwykle do różnych, reklamowanych stron (link PTP jest rotatorem). Np. linki PTP w programie sejfik.com nie wyświetlają programu sejfik ale inne, reklamowane strony. Jeżeli za każdym wejściem w link wyświetlana jest strona, z której pochodzi link jest to po prostu reflink, który jest tylko dodatkowo premiowany. Więcej informacji o PTP znajdziesz TUTAJ.

Za link PTP nie uznajmy również linków do gier czy zabaw gdzie otrzymuje się punkty za każdą wizytę. Pojęcie PTP obejmuje wyłącznie premiowane linki w ramach serwisów get-paid.

Jeżeli nie masz pewności czy Twój link jest linkiem PTP nie kupuj reklamy 1 pkt lub skontaktuj się z nami przed zakupem. Jeżeli umieścisz reklamę nie PTP w reklamie tylko do PTP to Twoja reklama zostanie zawieszona bez możliwości zwrotu należności bądź zamiany na inną reklamę.