Okno pomocy

Systemy płatności

W sejfik.com dla wygody klientów i użytkowników oddajemy kilka metod zapłaty za usługi.

1.

transferuj.pl - system, który pozwala na wykonania przelewu z banku szybciej, bezpieczniej i wygodniej. Jest to najczęściej wybierana metoda płatności. Przez system transferuj.pl dokonamy przelewu praktycznie z każdego banku czyli np. mBank, Inteligo. Wykonanie przelewu przez ten system nie generuje żadnych dodatkowych kosztów przelewu, a wręcz odwrotnie niweluje je (przelew na taki sam bank jak Twój). System pozwala także na wydrukowanie blankietu, z którym można iść np. pocztę. W przypadku niektórych banków (np. mTrasfer mBanku) nie musisz nic wypełniać. Po zalogowaniu się na konto wystarczy tylko zweryfikować dane i potwierdzić przelew kodem jednorazowym. Kolejną zaletą jest także, że sejfik.com orzymuje tylko niezbędne dane - imię, nazwisko, kwotę przelewu. Wykonując przelew nie udostępniasz swoich danych (np. numeru konta). Główną korzyścią z współpracy z pośrednikiem płatności jest szybkie i automatyczne odbieranie informacji płatności przez stronę sejfik.com co pozwala na automatyzacje usług. Po wykonaniu przelewu na rzecz transferuj.pl, nasz system otrzymuje informacje o przelewie i wykonuje odpowiednią akcję np. realizuje reklamę, aktywuje usługę bez udziału pracowników. Aby dowiedzieć się więcej o transferuj.pl odwiedź stronę: http://transferuj.pl/dla-kupujacego.html

2.

dotpay.pl - system, który w działaniu zbliżony jest do poprzednika transferuj.pl. Także pozwala na dokonywanie szybkich przelewów w bezpieczny i wygodny sposób.
Z systemu DotPay korzystamy wyłącznie do obsługi płatności stacjonarnych (np. sklepy żabka) oraz PayPal. Aby dowiedzieć się więcej o DotPay.pl odwiedź stronę:
http://dotpay.pl/Informacje/FAQ_dla_kupujacych

3.

paypal.com - sytem ten pozwala na przekazywanie środków posługując się adresem e-mail. Do wykonania przelewu można wykorzystać środki zgromadzone na koncie lub posłużyć się kartą dodaną do konta. Przelew przez system paypal sprawia iż nie udostępniasz swojego numeru karty! W przypadku tego systemu również realizacja usług jest automatyczna zaraz po otrzymaniu od PayPal informacji o zakończonej płatności. Ze względu na wysokie prowizje w przypadku płatności PayPal dodawana jest do ceny prowizja (ok. 1zł).
Aby dowiedzieć się więcej o paypal.com odwiedź stronę: https://www.paypal.com/pl/

4.

SMS - Płatność SMS to innowacyjna forma płatności środkami z telefonu komórkowego. Polega na wysłaniu PremiumSMS (SMS o zwiększonej wartości) na określony numer z odpowiednią treścią (np. 'koddy'). Wysłanie SMS powoduje odjęcie środków z telefonu w zależności od numeru, na który został wysłany (od 1zł do 25zł + VAT). Po chwili, gdy numer i treść są prawidłowe, na telefon otrzymasz odpowiedź zwrotną wraz z krótkim kodem alfanumerycznym. Ważne jest aby ten kod zapisać (nie usuwać smsa) dla ewentualnych reklamacji. Kod należy wpisać w odpowiednie pole. Po zweryfikowaniu poprawności kodu oraz wartości SMSa usługa zostanie także zrealizowana automatycznie. Korzystanie z płatności SMSem nie powoduje udostępniania swojego numeru nam, ani pośrednikowi - nie będą wysyłane żadne niechciane wiadomości o charakterze marketingowym.

5.
Przelew tradycyjny - W niektórych usługach udostępniamy także możliwość dokonania zwykłego przelewu lecz jest to niezalecane ze względu na brak automatycznej realizacji. System transferuj pozwala na analogiczne przelewy bez żadnej prowizji, zwiększając wygodę, bezpieczeństwo i automatyzacje. Wykorzystaj przelew gdy nie masz innej możliwości lecz należy mieć świadomość wydłużenia czasu realizacji nawet do kilku dni.

6.
Płatność środkami z konta - Za niektóre usługi użytkownicy sejfik mogą zapłacić uzbieranymi środkami z konta (zł lub punkty). Zwykle do ceny dodawana jest prowizja 5% oraz 0.05zł.


Jesteśmy otwarci na propozycje w kwestii płatności i nie tylko. Czekamy na kontakt!